Zamanede Serbest Köşe

Uzmanlarımız 2

Can Yurdunuseven

Hayat bir tren yolculuğu gibidir. Bu yolculuk boyunca birçok duraktan geçer ve yanımızda birçok misafir ile yolumuza devam ederiz. Bu yolculuğun güzel anıları olduğu gibi, bizlere olumsuz duygular yaşatan anıları da mevcuttur. Kimi zaman bu yolculukta bir çıkış noktası arayabiliriz. Psikolojik destek almak bize bu noktada ışık tutar.

Zamane Psikoloji olarak danışmalarımızı danışmanlarımız ile devam ettirmekteyiz.

Psikolojik Danışman Can Yurdunuseven Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Çalışma deneyimleri arasında anaokulu, ilkokul, ortaokul eğitim kurumları, psikolojik danışmanlık merkezi ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri bulunmaktadır. Şu an Zamane Psikoloji Danışmanlık Merkezi’nde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çocuk, Ergen ve Yetişkin yaş grupları üzerine çalışmalar yapmış ve bu noktada eğitimler almıştır. Çalışmalarını özellikle çocuk yaş grubu ile gerçekleştiren uzmanımız Bilişsel Davranışçı Terapi ve Oyun Terapisi uygulayıcısıdır.

Moxo Dikkat Testi ve Objektif Çocuk Testleri uygulayıcısıdır.

Daha detaylı bilgi almak ve ruh sağlığı hizmetimizden faydalanmak için iletişim numaramızdan veya mail adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme randevusu için bizleri arayabilirsiniz.

☎️0552 723 11 86
📩 info@zamanepsikoloji.com

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı