Hakkımızda


Zamane Psikoloji, 2020 yılının Mayıs ayında faaliyetlerine geçmiş ve psikoloji alanına yönelik yaptığı özgün, bilimsel ve etik konseptleri ile bilgileri yalın bir dille aktaran paylaşım ve destek platformudur.
Zamane Psikoloji olarak ekibimizle birlikte bireylerin yaşamlarında başa çıkamadığı problemlere destek sağlamak, kişilerin mesleki gelişimlerine ve kariyer örüntülerine yönelik çalışmalar yapmak aynı zamanda eğitsel faaliyetlerle ruh sağlığı alanında yapılan çalışmaları zenginleştirmek için buradayız.
Zamane Psikoloji ailesi olarak tüm çalışmalarımızda kültüre duyarlılığa önem vermekteyiz. Bu noktada toplumun ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik, etkinlikler paylşımlar yapmak öncelikli hedefimizdir

YASAL UYARI!

Zamane Psikoloji’nin isim hakları, konseptleri, sloganı, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Sitenin içerisinde yer alan sayfalardaki metinler kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. Site dökümanları kullanıldığı takdirde kaynak göstermek zorunludur ve site yöneticileri tarafından onay alınması gerekmektedir. Aksi takdirde hukuki yollara başvuralacağı açıkça ifade edilmektedir.

Başa dön tuşu
Kapalı